
V urejeni stavbi na Glavarjevi ulici se v drugem nadstropju nahaja dobro vzdrževano in svetlo enoinpolsobno stanovanje.
Tloris (bivalni prostor 37,6 m2 in klet 3,2 m2) obsega predprostor s shranjevalnimi omarami, kuhinjo z jedilnico, dnevni prostor, kabinet ter kopalnico. Orientiranost na vzhod, dnevni prostor na jug, omogoča obilo sončne svetlobe in še prijetnejše bivanjsko okolje. Pogledi z vseh prostorov se odpirajo proti krošnjam dreves in nudijo stik z naravo.
Stanovanje je bilo obnovljeno leta 1997, nova okna pa vgrajena l. 2003. Ogrevanje prostorov je urejeno prek mestnega vročevoda, ogrevanje sanitarne vode z električnim bojlerjem. Upravnik je SPL, v rezervni sklad se vplačuje 40,00 Eur.
Parkiranje za stanovalce je omogočeno za zapornico, na voljo je tudi souporaba kolesarnice. Okolica je mirna, urejena in lepo ozelenjena, za rekreacijo je na voljo košarkarsko igrišče pred stavbo.
Lokacija omogoča vse, kar je potrebno za sodoben način življenja. Le nekaj korakov je do postajališč LPP, trgovin, nekaj minut vožnje s kolesom ali z avtom do središča mesta in odlična dostopnost do obvoznice. Zaradi bližine Ekonomske, Pedagoške fakultete in FDV je stanovanje primerno tudi kot investicija za oddajanje.
Zemljiškoknjižno stanje je urejeno in brez bremen. Pogoj prodajalca je, da kupec plača davek na promet nepremičnin v višini 2 % od prodajne cene. Stanovanje je na voljo takoj po plačilu celotne kupnine.
Morda bo ravno to prijetno stanovanje postalo vaš novi dom. Za ogled prosim pokličite Jerca 040 770 930 ali pišite na jerca.hernaus@qudos.si.